Çerez Örnek
canlı destek

Basında Biz

 

"İZMİR(Ege Ajans)- Ege Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGE-UZEM) tarafından hazırlanan “Ulusal Açık Ders Malzemeleri Üretimi ve Paylaşımı Projesi” Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı 2021 Yılı Yatırım Programına alındı..."

İlgili habere ulaşmak için : 

https://www.euegeajans.com/index.php/2021/01/20/eu-turkiyeye-dijital-acik-ders-malzemeleri-sunacak/

 

"Ege Üniversitesi hazırlanan ve Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı 2021 Yılı Yatırım Programına alınan "Ulusal Açık Ders Malzemeleri Üretimi ve Paylaşımı Projesi"nin kalite güvencesi sağlanması sürecine yönelik toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Necdet Budak, Yükseköğretim Kalite Kurulu Başkanı Prof. Dr. Muzaffer Elmas, Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Sibel Aksu Yıldırım, Ege Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hakan Atılgan ve Ege Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Fırat Sarsar katıldı..."

İlgili habere ulaşmak için :

https://www.kanalben.com/egitim/yuksekogretim-kalite-kurulundan-tam-destek-h583566.html

 

"Ege Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezince (EGE-UZEM) hazırlanan "Ulusal Açık Ders Malzemeleri Üretimi ve Paylaşımı Projesi" kapsamında, standartları belirlenen derslerle ilgili dijital açık ders malzemesi geliştirilecek..."

İlgili habere ulaşmak için :

https://www.haberler.com/ege-universitesi-dijital-acik-ders-malzemesi-13877371-haberi/

 

"Ege Üniversitesinde, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Daire Başkanlığı yatırım bütçesince fonlanan ve Ege Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (EGE-UZEM) tarafından yürütülen "Ulusal Açık Ders Malzemeleri Üretimi ve Paylaşımı Projesi" kapsamında kurulan iki stüdyonun açılışı gerçekleştirildi..."

İlgili habere ulaşmak için :

https://www.gozlemgazetesi.com/2021/10/20/ege-universitesi-dijitallesiyor/


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ